Sp 1695 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 5.58 | 1/1 | |||
Dalovice | 6.01 | 6.01 | 5 | ||
Hájek | 6.06 | 6.07 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 6.13 | 6.14 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 6.19 | 6.20 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 6.25 | 6.26 | 1/2 | ||
Boč | 6.29 | 6.30 | |||
Perštejn | 6.33 | 6.34 | 2 | ||
Kotvina | 6.37 | 6.38 | |||
Klášterec nad Ohří | 6.42 | 6.43 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Chomutov | 6.58 | 7.00 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 7.02 | 7.03 | |||
Jirkov zastávka | 7.06 | 7.07 | |||
Most | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Bílina | 7.31 | 7.32 | 1 | ||
Duchcov | 7.38 | 7.39 | |||
Teplice v Čechách | 7.47 | 7.48 | 2 | ||
Proboštov | 7.50 | 7.51 | |||
Ústí nad Labem západ | 8.07 | 8.08 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci