Os 16937 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 8.14 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 8.17 | 8.18 | 4 | ||
Lom u Mostu | 8.21 | 8.21 | |||
Osek | 8.27 | 8.27 | |||
Háj u Duchcova | 8.30 | 8.30 | |||
Oldřichov u Duchcova | 8.35 | 8.35 | |||
Řetenice | 8.38 | 8.39 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 8.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci