Sp 1688 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.57 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 0.59 | 1.00 | 2 | ||
Bohosudov | 1.10 | 1.11 | 2 | ||
Proboštov | 1.13 | 1.14 | |||
Teplice v Čechách | 1.17 | 1.18 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 1.23 | 1.24 | 2 | ||
Duchcov | 1.27 | 1.28 | |||
Bílina | 1.35 | 1.36 | 2 | ||
Most | 1.46 | 1.47 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 1.59 | 2.00 | |||
Odb Chomutov město | 2.03 | 2.04 | |||
Chomutov | 2.07 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci