Os 16405 | |
Řazení vlaku: 814 + 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.40 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 8.46 | 8.48 | 1/2 | ||
Řepov | 8.52 | 8.52 | |||
Kolomuty | 8.55 | 8.55 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 8.58 | 8.58 | |||
Dlouhá Lhota | 9.02 | 9.02 | |||
Bechov | 9.07 | 9.07 | |||
Rohatsko | 9.10 | 9.10 | |||
Dolní Bousov | 9.13 | 9.15 | 3 | ||
Sobotka | 9.20 | 9.22 | 2 | ||
Libošovice | 9.26 | 9.26 | |||
Malechovice | 9.29 | 9.29 | |||
Mladějov v Čechách | 9.34 | 9.35 | 2 | ||
Hrdoňovice | 9.41 | 9.41 | |||
Libuň | 9.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci