Sp 1630 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 4.53 | 3 | |||
Lipová Lázně | 5.00 | 5.01 | 2 | ||
Ostružná | 5.23 | 5.24 | 3 | ||
Branná | 5.33 | 5.33 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 5.44 | 5.44 | |||
Hanušovice | 5.53 | 5.56 | 3 | ||
Bohdíkov | 6.02 | 6.03 | 3 | ||
Ruda nad Moravou | 6.08 | 6.09 | 3 | ||
Bludov | 6.20 | 6.24 | 2/2 | ||
Šumperk | 6.30 | 6.31 | 2B/3 | ||
Nový Malín | 6.37 | 6.37 | |||
Libina | 6.48 | 6.48 | 2 | ||
Nová Hradečná | 6.54 | 6.55 | |||
Troubelice zastávka | 6.57 | 6.57 | |||
Uničov | 7.06 | 7.07 | 4 | ||
Šternberk | 7.19 | 7.20 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.34 | 7.38 | |||
Brodek u Přerova | 7.48 | 7.51 | 2 | ||
Přerov | 8.00 | 8.04 | 4 | ||
Hulín | 8.16 | 8.17 | 1/2 | ||
Tlumačov | 8.24 | 1 | |||
Otrokovice | 8.30 | 8.31 | 1/2 | ||
Zlín-U mlýna | 8.36 | ||||
Zlín-Prštné | 8.42 | ||||
Zlín střed | 8.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci