Os 14517 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 15.08 | 3 | |||
Velké Pavlovice | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Velké Pavlovice zastávka | 15.16 | 15.17 | |||
Bořetice | 15.22 | 15.22 | |||
Kobylí na Moravě | 15.26 | 15.28 | 2 | ||
Brumovice | 15.32 | 15.32 | |||
Čejč | 15.38 | 15.45 | 3 | ||
Mutěnice zastávka | 15.54 | 15.54 | |||
Mutěnice | 15.56 | 16.00 | 3 | ||
Hodonín | 16.14 | 2vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci