Os 13310 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Suchdol nad Odrou | 15.10 | 4 | |||
Mankovice | 15.16 | 15.17 | |||
Odry | 15.24 | 15.25 | 3 | ||
Odry-Loučky | 15.28 | 15.28 | |||
Jakubčovice nad Odrou | 15.31 | 15.32 | |||
Heřmánky | 15.38 | 15.39 | 1 | ||
Klokočov | 15.45 | 15.45 | |||
Vítkov | 15.55 | 15.56 | 3 | ||
Čermná ve Slezsku | 16.02 | 16.02 | |||
Svatoňovice | 16.08 | 16.08 | 2 | ||
Budišov nad Budišovkou | 16.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci