R 1243 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 5.07 | II | |||
Zliv | 5.21 | 5.22 | 1/2 | ||
Číčenice | 5.35 | 5.36 | 2 | ||
Protivín | 5.42 | 5.44 | 3 | ||
Písek | 5.56 | 5.58 | 3 | ||
Čížová | 6.05 | 6.06 | 2 | ||
Čimelice | 6.22 | 6.22 | 2 | ||
Mirovice | 6.29 | 6.29 | 3 | ||
Březnice | 6.38 | 6.39 | 1/2 | ||
Příbram | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Jince | 7.10 | 7.11 | 3 | ||
Lochovice | 7.20 | 7.20 | 3 | ||
Zdice | 7.28 | 7.29 | 2 | ||
Beroun | 7.36 | 7.37 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 8.06 | 8.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci