Os 12211 | |
Řazení vlaku: 854 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strážnice | 7.31 | 2 | |||
Vnorovy | 7.35 | ||||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 7.37 | ||||
Veselí nad Moravou | 7.40 | 7.44 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 7.52 | 1 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.56 | 3 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.58 | ||||
Kunovice zastávka | 8.02 | ||||
Uherské Hradiště | 8.07 | 8.15 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.21 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci