Os 4222 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 14.44 | 1 | |||
Horní Moštěnice | 14.49 | 14.49 | |||
Říkovice | 14.53 | 1/2 | |||
Břest | 14.55 | 14.56 | |||
Hulín | 14.59 | 15.04 | 3/3 | ||
Záhlinice | 15.07 | ||||
Tlumačov | 15.11 | 1 | |||
Otrokovice | 15.15 | 15.16 | 2/4 | ||
Napajedla | 15.20 | 2/3 | |||
Spytihněv | 15.23 | ||||
Huštěnovice | 15.27 | 2 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.31 | 15.32 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 15.35 | ||||
Nedakonice | 15.38 | 2 | |||
Moravský Písek zastávka | 15.41 | 15.42 | |||
Moravský Písek | 15.44 | 15.45 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 15.49 | 15.50 | 1 | ||
Rohatec | 15.56 | 15.57 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 15.59 | 15.59 | |||
Hodonín | 16.03 | 16.05 | 2 | ||
Lužice | 16.09 | 16.09 | 1/4 | ||
Moravská Nová Ves | 16.12 | 16.13 | 1/2 | ||
Hrušky zastávka | 16.16 | 16.16 | |||
Břeclav | 16.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci