Os 4055/4 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 18.22 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 18.26 | 18.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 18.30 | 18.31 | |||
Kojetín | 18.34 | 18.35 | 3 | ||
Chropyně | 18.39 | 18.40 | 4 | ||
Věžky | 18.45 | 18.46 | 1 | ||
Přerov | 18.52 | 19.02 | 4 | ||
Rokytnice u Přerova | 19.07 | 19.08 | |||
Brodek u Přerova | 19.11 | 19.11 | 1/2 | ||
Grygov | 19.20 | 1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci