Os 3757 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 20.28 | 2A/2 | |||
Bludov | 20.33 | 20.34 | 2/3 | ||
Postřelmov | 20.36 | 20.37 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 20.41 | 20.41 | |||
Zábřeh na Moravě | 20.44 | 20.50 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 20.54 | 20.55 | 2 | ||
Mohelnice | 20.59 | 20.59 | 3 | ||
Moravičany | 21.02 | 21.02 | 2 | ||
Červenka | 21.09 | 21.10 | 1/4 | ||
Střeň | 21.14 | 21.14 | |||
Štěpánov | 21.18 | 21.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.26 | 21.30 | |||
Grygov | 21.35 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 21.40 | 21.40 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 21.43 | 21.44 | |||
Přerov | 21.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci