Os 3751 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 16.32 | 2A/2 | |||
Bludov | 16.37 | 16.38 | 2/3 | ||
Postřelmov | 16.41 | 16.41 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 16.45 | 16.46 | |||
Zábřeh na Moravě | 16.48 | 16.50 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 16.54 | 16.55 | 2 | ||
Mohelnice | 16.59 | 16.59 | 3 | ||
Moravičany | 17.02 | 17.02 | 2 | ||
Červenka | 17.09 | 17.10 | 1/4 | ||
Střeň | 17.14 | 17.14 | |||
Štěpánov | 17.18 | 17.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.26 | 17.30 | |||
Grygov | 17.35 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 17.40 | 17.44 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 17.47 | 17.47 | |||
Přerov | 17.53 | 18.00 | 4 | ||
Věžky | 18.06 | 18.06 | 1 | ||
Chropyně | 18.11 | 18.15 | 3 | ||
Kojetín | 18.19 | 18.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 18.23 | 18.24 | |||
Němčice nad Hanou | 18.27 | 18.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 18.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci