Os 3700 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 4.11 | 4 | |||
Rokytnice u Přerova | 4.16 | 4.17 | |||
Brodek u Přerova | 4.20 | 4.20 | 1/2 | ||
Grygov | 4.25 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 4.31 | 4.34 | |||
Štěpánov | 4.41 | 4.42 | 2 | ||
Střeň | 4.46 | 4.46 | |||
Červenka | 4.50 | 4.51 | 2 | ||
Moravičany | 4.57 | 4.58 | 2 | ||
Mohelnice | 5.00 | 5.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 5.05 | 5.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.10 | 5.11 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 5.13 | 5.14 | |||
Postřelmov | 5.17 | 5.18 | 2 | ||
Bludov | 5.20 | 5.22 | 2/3 | ||
Šumperk | 5.28 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci