Os 3319 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bt283 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 18.01 | 1 | |||
Prosenice | 18.07 | 18.07 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 18.10 | 18.10 | |||
Lipník nad Bečvou | 18.13 | 18.14 | 1/2 | ||
Drahotuše | 18.20 | 18.20 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 18.24 | 18.30 | 3/1 | ||
Bělotín | 18.34 | 18.35 | |||
Polom | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Jeseník nad Odrou | 18.44 | 18.44 | |||
Suchdol nad Odrou | 18.47 | 18.48 | 3 | ||
Hladké Životice | 18.52 | 18.52 | |||
Studénka | 18.57 | 18.58 | 1 | ||
Jistebník | 19.03 | 19.03 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 19.07 | 19.07 | |||
Ostrava-Svinov | 19.11 | 19.14 | 4 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 19.18 | 19.18 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 19.21 | 19.23 | |||
Bohumín | 19.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci