Os 3317 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 16.01 | 1 | |||
Prosenice | 16.07 | 16.07 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 16.10 | 16.10 | |||
Lipník nad Bečvou | 16.13 | 16.14 | 1/2 | ||
Drahotuše | 16.20 | 16.20 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 16.26 | 16.30 | 2/2 | ||
Bělotín | 16.34 | 16.35 | |||
Polom | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Jeseník nad Odrou | 16.44 | 16.44 | |||
Suchdol nad Odrou | 16.47 | 16.48 | 3 | ||
Hladké Životice | 16.52 | 16.52 | |||
Studénka | 16.57 | 16.58 | 1 | ||
Jistebník | 17.03 | 17.03 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 17.07 | 17.07 | |||
Ostrava-Svinov | 17.11 | 17.14 | 4 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 17.18 | 17.18 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 17.21 | 17.23 | |||
Bohumín | 17.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci