Os 3303 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 5.00 | 1 | |||
Prosenice | 5.07 | 5.07 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 5.10 | 5.10 | |||
Lipník nad Bečvou | 5.14 | 5.15 | 1/2 | ||
Drahotuše | 5.21 | 5.21 | |||
Hranice na Moravě | 5.25 | 5.27 | 3/1 | ||
Bělotín | 5.32 | 5.32 | |||
Polom | 5.36 | 5.36 | 2 | ||
Jeseník nad Odrou | 5.41 | 5.41 | |||
Suchdol nad Odrou | 5.45 | 5.46 | 3 | ||
Hladké Životice | 5.50 | 5.50 | |||
Studénka | 5.55 | 5.56 | 1 | ||
Jistebník | 6.02 | 6.02 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 6.06 | 6.07 | |||
Ostrava-Svinov | 6.11 | 6.14 | 4 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 6.18 | 6.18 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.21 | 6.23 | |||
Bohumín | 6.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci