Os 3233 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 19.15 | 3 | |||
Prosenice | 19.21 | 19.21 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 19.24 | 19.25 | |||
Lipník nad Bečvou | 19.28 | 19.29 | 1/2 | ||
Drahotuše | 19.35 | 19.35 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 19.40 | 19.47 | 2/2 | ||
Hranice na Moravě město | 19.52 | 19.53 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 19.55 | 19.56 | |||
Černotín | 19.58 | 19.59 | |||
Špičky | 20.02 | 20.02 | |||
Milotice nad Bečvou | 20.04 | 20.05 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 20.07 | 20.08 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 20.13 | 20.13 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 20.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci