Os 3215 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 14.57 | 2 | |||
Prosenice | 15.03 | 15.03 | |||
Osek nad Bečvou | 15.06 | 15.06 | |||
Lipník nad Bečvou | 15.09 | 15.10 | 1/2 | ||
Drahotuše | 15.16 | 15.16 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 15.22 | 15.50 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 15.55 | 15.56 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 15.58 | 15.59 | |||
Černotín | 16.01 | 16.02 | |||
Špičky | 16.05 | 16.05 | |||
Milotice nad Bečvou | 16.07 | 16.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 16.10 | 16.11 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 16.16 | 16.16 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 16.21 | 16.23 | 3 | ||
Brňov | 16.27 | 16.27 | |||
Bystřička | 16.30 | 16.30 | 2 | ||
Jablůnka | 16.35 | 16.35 | 4 | ||
Vsetín | 16.41 | 16.43 | 5 | ||
Leskovec | 16.48 | 16.48 | |||
Valašská Polanka | 16.52 | 16.52 | 2 | ||
Lužná u Vsetína | 16.55 | 16.55 | |||
Lidečko | 16.58 | 16.58 | |||
Lidečko ves | 17.00 | 17.01 | |||
Horní Lideč | 17.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci