R 815 | |
Řazení vlaku: 380 + Bfhpvee295 + 3xBd264 + B249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.36 | I | |||
Šakvice | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Zaječí | 19.03 | 19.04 | 1/2 | ||
Podivín | 19.10 | 19.11 | 1/4 | ||
Břeclav | 19.21 | 19.28 | 1 | ||
Hodonín | 19.41 | 19.42 | 1/3 | ||
Moravský Písek | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.02 | 20.04 | 1/3 | ||
Otrokovice | 20.13 | 20.15 | 1/3 | ||
Hulín | 20.23 | 20.25 | 1/2 | ||
Přerov | 20.35 | 20.37 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci