R 807 | |
Řazení vlaku: 380 + Bfhpvee295 + 3xBd264 + B249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.36 | I | |||
Šakvice | 10.58 | 10.59 | 2 | ||
Zaječí | 11.03 | 11.04 | 1/2 | ||
Podivín | 11.10 | 11.11 | 1/4 | ||
Břeclav | 11.21 | 11.28 | 1 | ||
Hodonín | 11.41 | 11.42 | 1/3 | ||
Moravský Písek | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.02 | 12.04 | 1/3 | ||
Otrokovice | 12.13 | 12.15 | 1/3 | ||
Hulín | 12.23 | 12.25 | 1/2 | ||
Přerov | 12.35 | 12.37 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci