R 744 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 3xB256 + 2xBee272/B249 + Bee273/B249 + Bee273 + BDs450 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 18.30 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 18.36 | 18.38 | |||
Ostrava-Svinov | 18.45 | 18.47 | 3 | ||
Studénka | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 19.05 | 19.06 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 19.18 | 19.19 | 3/2 | ||
Přerov | 19.37 | 19.39 | 2 | ||
Kojetín | 19.54 | 19.55 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 20.17 | 20.18 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.55 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci