R 709 „Galán“ | |
Řazení vlaku: 150.2 + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.47 | 4 | |||
Praha-Libeň | 12.53 | 12.54 | 3 | ||
Kolín | 13.33 | 13.35 | 2 | ||
Přelouč | 13.50 | 13.51 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.00 | 14.02 | 4 | ||
Choceň | 14.20 | 14.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.38 | 14.39 | praľské/3 | ||
Česká Třebová | 14.48 | 14.53 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 15.14 | 15.15 | 3 | ||
Mohelnice | 15.23 | 15.32 | 2 | ||
Červenka | 15.40 | 15.41 | 1/4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.54 | 15.57 | |||
Přerov | 16.11 | 16.14 | 4 | ||
Hulín | 16.25 | 16.27 | 3/3 | ||
Otrokovice | 16.36 | 16.40 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.51 | 16.59 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 17.05 | 17.07 | 2 | ||
Uherský Brod | 17.23 | 17.24 | 3 | ||
Luhačovice | 17.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci