EC 107 „Comenius“ | |
Řazení vlaku: EP09 + A9mnouz + WRmnouz + 3xB11mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 18.40 | 18.52 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.58 | 19.00 | |||
Ostrava-Svinov | 19.07 | 19.09 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 19.32 | 19.33 | 3/2 | ||
Přerov | 19.50 | 19.52 | 2 | ||
Otrokovice | 20.08 | 20.10 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.19 | 20.20 | 2 | ||
Hodonín | 20.36 | 20.37 | 2 | ||
Břeclav | 20.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci