EC 102 „Polonia“ | |
Řazení vlaku: 1216 + 3xBmpz73 + Bee238 + Bmnopuz + 2xB11mnouz + WRmnouz + A9mnopuz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 14.53 | 15.10 | 2 | ||
Hodonín | 15.22 | 15.24 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.40 | 15.42 | 1/3 | ||
Otrokovice | 15.50 | 15.52 | 1/3 | ||
Přerov | 16.06 | 16.08 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 16.26 | 16.27 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 16.51 | 16.53 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.00 | 17.02 | |||
Bohumín | 17.08 | 17.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci