Vlak Os 2486 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 22.22 | 2 | |||
Čerčany | 22.29 | 22.30 | 1 | ||
Říčany | 22.48 | 22.49 | 2 | ||
Praha-Hostivař | 22.59 | 22.59 | 4 | ||
Praha-Libeň | 23.09 | 23.10 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 23.16 | 23.20 | III./4 | ||
Praha-Bubeneč | 23.27 | 23.28 | 3 | ||
Řež | 23.38 | 23.38 | |||
Libčice nad Vltavou | 23.42 | 23.42 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 23.49 | 3 |
jede ode dne vyhlášení
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; jízdné dle tarifu dopravce
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci