|
R 442 „Šírava“ « předchozí | další » |
Trasa:
Humenné 19.40, Trebišov 20.26-20.38, Košice 21.26-22.07, Žilina 1.13-1.28, Čadca 1.53-1.56, Bohumín 3.08-3.37, Ostrava-Svinov 3.53-3.56, Olomouc hl.n. 4.53-4.56, Pardubice hl.n. 6.27-6.30, Praha hl.n. 7.38 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Humenné - Bohumín |
|
|
Aktualizace: 28.10.2012 (Stanislav Kučera) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo, rezervaci místa nelze zaplatit ve vlaku - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 442 / 704 č. 10: Košice - Bratislava hl.st. 442 / 700 č. 11, 12: Košice - Bratislava hl.st.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Bohumín - Praha hl.n. |
|
|
Aktualizace: 28.10.2012 (Stanislav Kučera) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo, rezervaci místa nelze zaplatit ve vlaku - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 407 / 442 č. 347 - 349: Warszawa Wschodnia - Praha hl.n. 108/7 / 51/2 / 36108/9 / 402 / 442 č. 758: Odessa Glavnaya – Praha hl.n. 49 / 51/2 / 36108/9 / 402 / 442 č. 759: Kijev Passajirskij - Praha hl.n. Souprava odjede do Prahy ONJ jako Sv 442 v 7.52
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Servis zajišťuje firma WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. 2) Oddíl č. 1 pro WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s., 8 oddílů 3) - úschova během přepravy; povinná rezervace místa pro jízdní kolo, rezervaci místa nelze zaplatit ve vlaku 4) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 5) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 6) Nejede v /, / a 6./7. - 8./9.IV., 30.IV./1.V., 7./8.V., 4./5.VII., 28./29.VIII. 7) Nejde 6./7. - 8./9.IV. 8) Oddíl č. 1 pro WARS, 9 oddílů 9) Servis zajišťuje firma WARS 10) Jede podle potřeby v //, // 11) Jede podle potřeby |
|
Poznámky k oběhům:
a) V , a 10.IV., 2., 9.V., 6.VII., 30.VIII. od 443 |
|
|