..: Trasa vlaku Sp 1915 Glacensis - JŘ 2012 :..
Sp 1915 „Glacensis“
Řazení vlaku: 163 + BDs449 + 2xAz + B249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   6.30 4
  Pardubice-Pardubičky  6.32 6.33 
  Moravany  6.40 6.44 1/1
  Choceň  7.02 7.04 1
  Brandýs nad Orlicí  7.08 7.09 2
  Ústí nad Orlicí  7.18 7.21 letohradské/2
  Dolní Libchavy  7.25 7.25 
  Hnátnice  7.35 7.35 
  Dolní Dobrouč  7.37 7.38 
  Letohrad  7.42 7.43 3
  Jablonné nad Orlicí  7.52 7.53 1/2
  Mladkov  8.02 8.02 
  Lichkov  8.06 8.08 1/3

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2012 platí od 11.12.2011 do 8.12.2012.
© 2001 - 2014 ŽelPage - Webmaster