..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo jméno.
Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.

V databázi bylo nalezeno 8754 vlaků.
Česká republika - přehled tratí
010 - (Praha -) Kolín - Česká Třebová (256 vlaků)
011 - Souhrnná doprava Praha - Kolín (313 vlaků)
012 - Pečky - Kouřim (41 vlaků)
013 - Bošice - Bečváry (5 vlaků)
014 - Kolín - Ledečko (23 vlaků)
015 - Přelouč - Prachovice (30 vlaků)
016 - Borohrádek - Holice - Moravany - Chrudim - Heřmanův Městec (45 vlaků)
017 - Česká Třebová - Moravská Třebová - Chornice (30 vlaků)
018 - Choceň - Litomyšl (82 vlaků)
019 - Česká Třebová - Lanškroun (45 vlaků)
020 - (Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Choceň (162 vlaků)
021 - Týniště nad Orlicí - Letohrad (59 vlaků)
022 - Častolovice - Solnice (42 vlaků)
023 - Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách (20 vlaků)
024 - Ústí nad Orlicí - Štíty (80 vlaků)
026 - Týniště nad Orlicí - Otovice zastávka (89 vlaků)
028 - Opočno pod Orlickými horami - Dobruška (2 vlaky)
030 - (Pardubice -) Jaroměř - Liberec (72 vlaků)
031 - Souhrnná doprava Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř (118 vlaků)
032 - Jaroměř - Trutnov (53 vlaků)
034 - Smržovka - Josefův Důl (48 vlaků)
035 - Tanvald - Železný Brod (49 vlaků)
036 - Liberec - Tanvald - Harrachov (72 vlaků)
037 - Liberec - Černousy (64 vlaků)
038 - Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem (34 vlaků)
039 - Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem (31 vlaků)
040 - Chlumec nad Cidlinou - Trutnov (81 vlaků)
041 - Hradec Králové - Jičín - Turnov (50 vlaků)
042 - Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou (23 vlaků)
044 - Kunčice nad Labem - Vrchlabí (51 vlaků)
045 - Trutnov - Svoboda nad Úpou (32 vlaků)
047 - Trutnov - Teplice nad Metují (29 vlaků)
060 - Poříčany - Nymburk (49 vlaků)
061 - Nymburk - Jičín (48 vlaků)
062 - Chlumec nad Cidlinou - Křinec (52 vlaků)
063 - Bakov nad Jizerou - Kopidlno (6 vlaků)
064 - Mladá Boleslav - Stará Paka (108 vlaků)
070 - Praha - Turnov (91 vlaků)
071 - Nymburk - Mladá Boleslav (36 vlaků)
072 - Lysá nad Labem - Ústí nad Labem západ (61 vlaků)
073 - Ústí nad Labem-Střekov - Děčín (15 vlaků)
074 - Čelákovice - Neratovice (40 vlaků)
076 - Mladá Boleslav - Mělník (27 vlaků)
080 - Bakov nad Jizerou - Jedlová (52 vlaků)
081 - Děčín - Rumburk (79 vlaků)
083 - Rumburk - Dolní Poustevna (24 vlaků)
084 - Rumburk - Panský - Mikulášovice (24 vlaků)
086 - Liberec - Česká Lípa (39 vlaků)
087 - Lovosice - Česká Lípa (84 vlaků)
088 - Rumburk - Ebersbach (Sachs) (2 vlaky)
089 - Liberec - Rybniště (66 vlaků)
090 - (Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem - Děčín (170 vlaků)
091 - Souhrnná doprava Praha - Kralupy nad Vltavou (203 vlaků)
092 - Neratovice - Kralupy nad Vltavou (26 vlaků)
093 - Kralupy nad Vltavou - Kladno (105 vlaků)
094 - Vraňany - Lužec nad Vltavou (22 vlaků)
095 - Vraňany - Straškov - Zlonice (42 vlaků)
096 - Roudnice nad Labem - Straškov - Libochovice (59 vlaků)
097 - Lovosice - Teplice v Čechách (19 vlaků)
098 - Děčín - Bad Schandau (48 vlaků)
110 - Kralupy nad Vltavou - Louny (58 vlaků)
111 - Kralupy nad Vltavou - Velvary (32 vlaků)
113 - Lovosice - Most (2 vlaky)
114 - Lovosice - Louny - Postoloprty (33 vlaků)
120 - Praha - Kladno - Lužná u Rakovníka - Rakovník (107 vlaků)
121 - Hostivice - Podlešín (4 vlaky)
122 - Praha - Hostivice - Rudná u Prahy (72 vlaků)
123 - Most - Žatec západ (28 vlaků)
124 - Lužná u Rakovníka - Žatec - Chomutov (39 vlaků)
126 - Most - Louny - Rakovník (36 vlaků)
130 - Ústí nad Labem - Chomutov (115 vlaků)
131 - Ústí nad Labem - Úpořiny - Bílina (23 vlaků)
133 - Chomutov - Jirkov (26 vlaků)
134 - Teplice v Čechách - Litvínov (39 vlaků)
135 - Most - Moldava v Krušných horách (34 vlaků)
137 - Chomutov - Vejprty (8 vlaků)
140 - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb (116 vlaků)
141 - Karlovy Vary dolní nádraží - Merklín (10 vlaků)
142 - Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt (68 vlaků)
144 - Nová Role - Chodov - Loket - Krásný Jez (40 vlaků)
145 - Sokolov - Kraslice - Zwotental (53 vlaků)
146 - Cheb - Luby u Chebu (22 vlaků)
147 - Františkovy Lázně - Bad Brambach (20 vlaků)
148 - Cheb - Hranice v Čechách (49 vlaků)
149 - Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně (30 vlaků)
160 - Plzeň - Žatec (48 vlaků)
161 - Rakovník - Bečov nad Teplou (43 vlaků)
162 - Rakovník - Mladotice (20 vlaků)
170 - (Praha -) Beroun - Plzeň - Cheb (177 vlaků)
171 - Souhrnná doprava Praha - Beroun (196 vlaků)
172 - Zadní Třebaň - Lochovice (23 vlaků)
173 - Praha-Smíchov - Beroun (59 vlaků)
174 - Beroun - Rakovník (26 vlaků)
175 - Rokycany - Nezvěstice (65 vlaků)
176 - Chrást u Plzně - Radnice (21 vlaků)
177 - Pňovany - Bezdružice (15 vlaků)
178 - Svojšín - Bor (13 vlaků)
179 - Cheb - Marktredwitz (26 vlaků)
180 - Plzeň - Domažlice - Furth im Wald (53 vlaků)
181 - Nýřany - Heřmanova Huť (26 vlaků)
182 - Staňkov - Poběžovice (16 vlaků)
183 - Plzeň - Klatovy - Železná Ruda-Alžbětín (65 vlaků)
184 - Domažlice - Planá u Mariánských Lázní (60 vlaků)
185 - Horažďovice předměstí - Domažlice (53 vlaků)
190 - Plzeň - České Budějovice (120 vlaků)
191 - Nepomuk - Blatná (22 vlaků)
192 - Číčenice - Týn nad Vltavou (17 vlaků)
193 - Dívčice - Netolice (2 vlaky)
194 - České Budějovice - Černý Kříž (20 vlaků)
195 - Rybník - Lipno nad Vltavou (22 vlaků)
196 - České Budějovice - Summerau (24 vlaků)
197 - Číčenice - Volary - Nové Údolí (58 vlaků)
198 - Strakonice - Volary (24 vlaků)
199 - České Budějovice - Gmünd NÖ (38 vlaků)
200 - Zdice - Protivín (47 vlaků)
201 - Tábor - Ražice (25 vlaků)
202 - Tábor - Bechyně (21 vlaků)
203 - Březnice - Strakonice (25 vlaků)
204 - Březnice - Rožmitál pod Třemšínem (18 vlaků)
210 - Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany (99 vlaků)
212 - Čerčany - Světlá nad Sázavou (55 vlaků)
220 - (Praha -) Benešov u Prahy - České Budějovice (117 vlaků)
221 - Souhrnná doprava Praha - Benešov u Prahy (157 vlaků)
222 - Benešov u Prahy - Trhový Štěpánov (34 vlaků)
223 - Olbramovice - Sedlčany (31 vlaků)
224 - Tábor - Horní Cerekev (34 vlaků)
225 - Havlíčkův Brod - Jihlava - Veselí nad Lužnicí (90 vlaků)
226 - Veselí nad Lužnicí - Gmünd NÖ (23 vlaků)
227 - Kostelec u Jihlavy - Slavonice (43 vlaků)
230 - (Praha -) Kolín - Havlíčkův Brod (79 vlaků)
231 - Praha - Lysá nad Labem - Kolín (208 vlaků)
232 - Lysá nad Labem - Milovice (84 vlaků)
233 - Čelákovice - Mochov (2 vlaky)
235 - Kutná Hora - Zruč nad Sázavou (55 vlaků)
236 - Čáslav - Třemošnice (31 vlaků)
237 - Havlíčkův Brod - Humpolec (25 vlaků)
238 - Pardubice - Havlíčkův Brod (66 vlaků)
240 - Brno - Jihlava (86 vlaků)
241 - Znojmo - Okříšky (30 vlaků)
242 - Dobronín - Polná (2 vlaky)
243 - Moravské Budějovice - Jemnice (6 vlaků)
244 - Brno - Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice - Oslavany (117 vlaků)
246 - Břeclav - Znojmo (54 vlaků)
247 - Břeclav - Lednice (13 vlaků)
248 - Znojmo - Retz (18 vlaků)
250 - (Praha -) Havlíčkův Brod - Brno - Kúty (277 vlaků)
251 - Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov (61 vlaků)
252 - Křižanov - Studenec (50 vlaků)
254 - Šakvice - Hustopeče u Brna (41 vlaků)
255 - Hodonín - Zaječí (29 vlaků)
260 - (Praha -) Česká Třebová - Brno (163 vlaků)
261 - Svitavy - Žďárec u Skutče (46 vlaků)
262 - Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice - Chornice (53 vlaků)
270 - (Praha -) Česká Třebová - Přerov - Bohumín (331 vlaků)
271 - Prostějov - Konice - Dzbel - Chornice (27 vlaků)
273 - Červenka - Senice na Hané - Prostějov (61 vlaků)
274 - Litovel předměstí - Mladeč (8 vlaků)
275 - Olomouc - Drahanovice (52 vlaků)
276 - Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou (22 vlaků)
277 - Suchdol nad Odrou - Fulnek (26 vlaků)
278 - Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město (28 vlaků)
279 - Studénka - Bílovec (35 vlaků)
280 - Hranice na Moravě - Střelná (85 vlaků)
281 - Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm (33 vlaků)
282 - Vsetín - Velké Karlovice (24 vlaků)
283 - Horní Lideč - Bylnice (28 vlaků)
290 - Olomouc - Šumperk (47 vlaků)
291 - Zábřeh na Moravě - Šumperk (72 vlaků)
292 - Šumperk - Krnov (91 vlaků)
294 - Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem (31 vlaků)
295 - Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku (27 vlaků)
297 - Mikulovice - Zlaté Hory (24 vlaků)
298 - Třemešná ve Slezsku - Osoblaha (10 vlaků)
300 - Brno - Přerov (- Bohumín) (160 vlaků)
301 - Nezamyslice - Olomouc (58 vlaků)
303 - Kojetín - Valašské Meziříčí (88 vlaků)
305 - Kroměříž - Zborovice (17 vlaků)
310 - Olomouc - Opava východ (92 vlaků)
311 - Valšov - Rýmařov (21 vlaků)
313 - Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem (20 vlaků)
314 - Opava východ - Svobodné Heřmanice (16 vlaků)
315 - Opava východ - Hradec nad Moravicí (36 vlaků)
317 - Opava východ - Hlučín (43 vlaků)
318 - Kravaře ve Slezsku - Chuchelná (40 vlaků)
320 - Bohumín - Čadca (137 vlaků)
321 - Opava východ - Ostrava - Český Těšín (138 vlaků)
322 - Český Těšín - Frýdek Místek (40 vlaků)
323 - Ostrava - Valašské Meziříčí (91 vlaků)
324 - Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice (35 vlaků)
325 - Studénka - Veřovice (45 vlaků)
330 - Přerov - Břeclav (115 vlaků)
331 - Otrokovice - Vizovice (63 vlaků)
340 - Brno - Uherské Hradiště (123 vlaků)
341 - Staré Město u Uh.Hradiště - Vlárský průsmyk (141 vlaků)
342 - Bzenec - Moravský Písek (57 vlaků)
343 - Hodonín - Veselí nad Moravou - Vrbovce (52 vlaků)
901 - Česká Kamenice - Kamenický Šenov (muzejní železnice) (6 vlaků)
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci