Os 4174 | |
Řazení vlaku: 162_b + B + B/Bdt + 4xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 13.32 | ||||
Brodno | 13.37 | 13.38 | |||
Rudina | 13.40 | 13.41 | |||
Kysucké Nové Mesto | 13.44 | 13.45 | |||
Ochodnica | 13.49 | 13.50 | |||
Dunajov | 13.52 | 13.53 | |||
Krásno nad Kysucou | 13.56 | 13.57 | 1 | ||
Oščadnica | 14.01 | 14.01 | |||
Čadca mesto | 14.07 | 14.08 | |||
Čadca | 14.10 | 14.36 | 3. | ||
Svrčinovec | 14.41 | 14.41 | |||
Čierne pri Čadci | 14.44 | 14.45 | |||
Čierne pri Čadci zastávka | 14.48 | 14.49 | |||
Čierne-Polesie | 14.51 | 14.51 | |||
Skalité zastávka | 14.53 | 14.54 | |||
Skalité | 14.57 | 14.58 | |||
Skalité pod Poľanou | 15.01 | 15.02 | |||
Skalité-Kudlov | 15.05 | 15.05 | |||
Skalité-Serafínov | 15.09 | 15.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci