Os 2022 | |
Řazení vlaku: 240_b + 2xBt + Bdgteer + 3xBvteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 18.27 | 2./4 | |||
Bratislava-Železná studienka | 18.33 | 18.34 | |||
Bratislava-Lamač | 18.36 | 18.37 | |||
Devínska Nová Ves | 18.43 | 18.44 | |||
Devínske Jazero | 18.48 | 18.48 | |||
Zohor | 18.55 | 18.56 | |||
Plavecký Štvrtok | 19.01 | 19.01 | |||
Malacky | 19.07 | 19.08 | |||
Veľké Leváre | 19.14 | 19.15 | |||
Závod | 19.19 | 19.19 | |||
Moravský Svätý Ján | 19.24 | 19.24 | |||
Sekule | 19.27 | 19.28 | |||
Kúty | 19.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci