Os 7115 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 21.06 | ||||
Doubí u Karlových Varů | x | 21.10 | 21.10 | ||
Karlovy Vary-Březová | 21.12 | 21.13 | 2 | ||
Cihelny | x | 21.17 | 21.17 | ||
Kfely | x | 21.21 | 21.21 | ||
Teplička u Karlových Varů | 21.23 | 21.24 | |||
Krásný Jez | 21.29 | 21.30 | 3 | ||
Vodná | x | 21.33 | 21.33 | ||
Bečov nad Teplou | 21.37 | 21.40 | 3 | ||
Louka u Mariánských Lázní | x | 21.48 | 21.48 | ||
Poutnov | 21.51 | 21.52 | 2 | ||
Hoštěc | x | 21.56 | 21.56 | ||
Teplá | 21.59 | 22.00 | 2 | ||
Mrázov | x | 22.05 | 22.05 | ||
Ovesné Kladruby | 22.10 | 22.10 | 3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 22.13 | 22.13 | ||
Vlkovice | x | 22.18 | 22.18 | ||
Mariánské Lázně město | x | 22.23 | 22.23 | ||
Mariánské Lázně | 22.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci