Vlak 1009 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.27 | 4 | |||
Praha-Libeň | 13.34 | 13.35 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.28 | 14.30 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.59 | 15.00 | pražské/3 | ||
Zábřeh na Moravě | 15.31 | 15.33 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.58 | 16.01 | |||
Hranice na Moravě | 16.31 | 16.34 | 2/2 | ||
Ostrava-Svinov | 17.00 | 17.02 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.08 | 17.09 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 17.12 | 17.13 | |||
Havířov | 17.28 | 17.29 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci