Os 9208 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 15.48 | 3 | |||
Světlá nad Sázavou město | 15.50 | 15.50 | |||
Dolní Březinka | 15.54 | 15.54 | |||
Mrzkovice | 15.56 | 15.56 | |||
Smrčná | 15.59 | 15.59 | |||
Stvořidla | 16.04 | 16.04 | |||
Vilémovice | 16.08 | 16.08 | |||
Horní Ledeč | 16.13 | 16.13 | |||
Ledeč nad Sázavou | 16.16 | 16.26 | 2 | ||
Chřenovice-Podhradí | 16.32 | 16.32 | |||
Chřenovice | 16.38 | 16.38 | |||
Budčice | 16.41 | 16.41 | |||
Vlastějovice | 16.44 | 16.44 | 3 | ||
Laziště | 16.46 | 16.46 | |||
Horka nad Sázavou | 16.50 | 16.50 | |||
Zruč nad Sázavou | 16.56 | 17.18 | 3 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | x | 17.22 | 17.22 | ||
Chabeřice | x | 17.28 | 17.28 | ||
Čížov | x | 17.31 | 17.31 | ||
Střechov nad Sázavou | x | 17.35 | 17.35 | ||
Kácov zastávka | x | 17.40 | 17.40 | ||
Kácov | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Vranice | x | 17.50 | 17.50 | ||
Soběšín | x | 17.54 | 17.54 | ||
Český Šternberk zastávka | x | 17.59 | 17.59 | ||
Český Šternberk | x | 18.02 | 18.02 | ||
Malovidy | x | 18.05 | 18.05 | ||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | x | 18.09 | 18.09 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | x | 18.11 | 18.11 | ||
Ledečko | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Samopše | x | 18.20 | 18.20 | ||
Sázava | 18.26 | 18.30 | 2 | ||
Sázava zastávka | x | 18.32 | 18.32 | ||
Plužiny | x | 18.35 | 18.35 | ||
Stříbrná Skalice | x | 18.39 | 18.39 | ||
Samechov | 18.43 | 18.44 | 3 | ||
Vlkovec | x | 18.47 | 18.47 | ||
Chocerady | x | 18.49 | 18.49 | ||
Hvězdonice | 18.54 | 18.54 | 2 | ||
Zlenice | x | 18.59 | 18.59 | ||
Lštění | x | 19.02 | 19.02 | ||
Čerčany | 19.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci