Os 8917 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.09 | 4v | |||
Plzeň-Koterov | 17.15 | 17.16 | 4 | ||
Starý Plzenec | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Šťáhlavy | 17.25 | 17.26 | |||
Nezvěstice | 17.29 | 17.31 | |||
Zdemyslice | 17.34 | 17.35 | |||
Blovice | 17.38 | 17.40 | 1 | ||
Ždírec u Plzně | 17.44 | 17.46 | 3 | ||
Srby | 17.49 | 17.49 | |||
Nepomuk | 17.54 | 17.55 | 3 | ||
Mileč | 17.58 | 17.58 | |||
Nekvasovy | 18.01 | 18.01 | |||
Kovčín | 18.04 | 18.04 | |||
Pačejov | 18.07 | 18.08 | 4 | ||
Jetenovice | 18.12 | 18.12 | |||
Velký Bor | 18.15 | 18.15 | |||
Horažďovice předměstí | 18.19 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci