Os 8616 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.37 | 4 | |||
Pardubice-Svítkov | 13.39 | 13.39 | |||
Pardubice-Opočínek | 13.42 | 13.42 | |||
Valy u Přelouče | 13.46 | 13.46 | |||
Přelouč | 13.49 | 13.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 13.56 | 13.56 | |||
Řečany nad Labem | 14.00 | 14.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 14.04 | 14.04 | |||
Kojice | 14.06 | 14.06 | |||
Týnec nad Labem | 14.09 | 14.09 | |||
Záboří nad Labem | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 14.15 | 14.15 | |||
Kolín dílny | 14.19 | 14.19 | |||
Kolín | 14.22 | 14.33 | 3 | ||
Kolín zastávka | 14.35 | 14.36 | |||
Nová Ves u Kolína | 14.39 | 14.39 | |||
Velim | 14.42 | 14.46 | 1/1 | ||
Cerhenice | 14.49 | 14.49 | |||
Pečky | 14.53 | 14.54 | 1/2 | ||
Tatce | 14.56 | 14.56 | |||
Poříčany | 15.01 | 15.09 | 2 | ||
Klučov | 15.11 | 15.11 | |||
Český Brod | 15.15 | 15.17 | 3 | ||
Rostoklaty | 15.21 | 15.21 | |||
Tuklaty | 15.24 | 15.24 | |||
Úvaly | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 15.32 | 15.32 | |||
Praha-Běchovice | 15.37 | 15.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 15.40 | 15.40 | |||
Praha-Kyje | 15.42 | 15.42 | |||
Praha-Libeň | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.53 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci