Os 8602 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.48 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 4.50 | 4.50 | |||
Pardubice-Opočínek | 4.53 | 4.53 | |||
Valy u Přelouče | 4.57 | 4.57 | |||
Přelouč | 5.00 | 5.00 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 5.03 | 5.03 | |||
Řečany nad Labem | 5.07 | 5.07 | 1/2 | ||
Chvaletice | 5.11 | 5.11 | |||
Kojice | 5.13 | 5.13 | |||
Týnec nad Labem | 5.16 | 5.16 | |||
Záboří nad Labem | 5.18 | 5.19 | 2 | ||
Starý Kolín | 5.22 | 5.22 | |||
Kolín dílny | 5.26 | 5.26 | |||
Kolín | 5.29 | 5.44 | 3 | ||
Kolín zastávka | 5.46 | 5.47 | |||
Nová Ves u Kolína | 5.50 | 5.50 | |||
Velim | 5.53 | 5.53 | 1/1 | ||
Cerhenice | 5.56 | 5.56 | |||
Pečky | 6.00 | 6.01 | 1/2 | ||
Tatce | 6.03 | 6.03 | |||
Poříčany | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Klučov | 6.11 | 6.11 | |||
Český Brod | 6.15 | 6.17 | 3 | ||
Rostoklaty | 6.21 | 6.21 | |||
Tuklaty | 6.24 | 6.24 | |||
Úvaly | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 6.32 | 6.32 | |||
Praha-Běchovice | 6.37 | 6.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 6.40 | 6.40 | |||
Praha-Kyje | 6.42 | 6.42 | |||
Praha-Libeň | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.53 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci