R 853 „Rozkoš“ | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDs450 + B256 + 2xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.09 | 4 | |||
Praha-Vysočany | 10.16 | 10.17 | 1/2 | ||
Lysá nad Labem | 10.41 | 10.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 10.54 | 10.56 | 1 | ||
Poděbrady | 11.01 | 11.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 11.27 | 11.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.51 | 12.04 | 2 | ||
Jaroměř | 12.19 | 12.21 | 5 | ||
Česká Skalice | 12.32 | 12.33 | 3 | ||
Starkoč | 12.39 | 12.40 | 4 | ||
Červený Kostelec | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 12.56 | 12.57 | |||
Malé Svatoňovice | 13.00 | 13.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 13.04 | 13.05 | |||
Trutnov střed | 13.15 | 13.16 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 13.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci