R 849 „Úpa“ | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDs450 + B256 + 2xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.09 | 4 | |||
Praha-Vysočany | 6.16 | 6.17 | 1/2 | ||
Lysá nad Labem | 6.41 | 6.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.54 | 6.56 | 1 | ||
Poděbrady | 7.01 | 7.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 7.27 | 7.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.51 | 8.04 | 2 | ||
Jaroměř | 8.19 | 8.21 | 5 | ||
Česká Skalice | 8.32 | 8.33 | 3 | ||
Starkoč | 8.39 | 8.40 | 4 | ||
Červený Kostelec | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 8.56 | 8.57 | |||
Malé Svatoňovice | 9.00 | 9.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 9.04 | 9.05 | |||
Trutnov střed | 9.15 | 9.16 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 9.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci