Os 8212 | |
Řazení vlaku: 242 + Bds450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.19 | 3 | |||
České Budějovice severní zastávka | 12.23 | 12.24 | |||
Hrdějovice | 12.27 | 12.28 | |||
Hosín | 12.30 | 12.30 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 12.33 | 12.34 | 2 | ||
Chotýčany | 12.41 | 12.42 | 3 | ||
Ševětín | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Neplachov | 12.50 | 12.50 | |||
Dynín | 12.54 | 12.56 | 2 | ||
Horusice | 12.59 | 13.00 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 13.02 | 13.03 | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.06 | 13.19 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 13.23 | 13.23 | |||
Soběslav | 13.27 | 13.29 | 3 | ||
Roudná | 13.34 | 13.35 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 13.37 | 13.38 | |||
Planá nad Lužnicí | 13.41 | 13.42 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 13.45 | 13.46 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 13.48 | 13.48 | |||
Tábor | 13.51 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci