Os 8205 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + Bds450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Heřmaničky | 4.33 | 2 | |||
Ješetice | 4.37 | 4.37 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 4.39 | 4.39 | |||
Střezimíř | 4.42 | 4.43 | 2 | ||
Mezno | 4.48 | 4.48 | |||
Sudoměřice u Tábora | 4.51 | 4.52 | 3 | ||
Chotoviny | 4.56 | 4.57 | 2 | ||
Tábor | 5.05 | 5.25 | 2/2 | ||
Tábor-Čápův Dvůr | 5.27 | 5.28 | |||
Sezimovo Ústí | 5.30 | 5.31 | |||
Planá nad Lužnicí | 5.33 | 5.34 | 1/1 | ||
Doubí u Tábora | 5.37 | 5.37 | |||
Roudná | 5.40 | 5.40 | 2 | ||
Soběslav | 5.45 | 5.48 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 5.51 | 5.52 | |||
Veselí nad Lužnicí | 5.56 | 5.57 | 4 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.00 | 6.01 | |||
Horusice | 6.04 | 6.04 | 1 | ||
Dynín | 6.08 | 6.08 | 3 | ||
Neplachov | 6.11 | 6.11 | |||
Ševětín | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Chotýčany | 6.19 | 6.22 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 6.29 | 6.34 | 2 | ||
Hosín | 6.37 | 6.37 | |||
Hrdějovice | 6.39 | 6.39 | |||
České Budějovice severní zastávka | 6.42 | 6.43 | |||
České Budějovice | 6.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci