Os 7907 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 10.35 | 3 | |||
Heřmaň | x | 10.40 | 10.40 | ||
Putim | 10.43 | 10.44 | 3 | ||
Písek | 10.48 | 10.49 | 4 | ||
Písek zastávka | x | 10.52 | 10.52 | ||
Písek-Dobešice | x | 10.55 | 10.55 | ||
Čížová | 10.58 | 10.59 | 1 | ||
Vráž u Písku | 11.06 | 11.06 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | x | 11.10 | 11.10 | ||
Smetanova Lhota | x | 11.14 | 11.14 | ||
Čimelice | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Horní Nerestce | x | 11.22 | 11.22 | ||
Mirovice | 11.25 | 11.27 | 2 | ||
Myslín | x | 11.30 | 11.30 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 11.34 | 11.34 | ||
Březnice | 11.38 | 11.43 | 1/3 | ||
Tochovice | 11.48 | 11.49 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 11.53 | 11.53 | ||
Milín | 11.57 | 12.00 | 2 | ||
Příbram | 12.07 | 12.09 | 3 | ||
Bratkovice | 12.15 | 12.16 | 1 | ||
Jince | 12.22 | 12.23 | 3 | ||
Rejkovice | x | 12.27 | 12.27 | ||
Lochovice | 12.33 | 12.36 | 2 | ||
Libomyšl | x | 12.40 | 12.40 | ||
Zdice | 12.45 | 12.46 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 12.50 | 12.50 | ||
Králův Dvůr | x | 12.52 | 12.52 | ||
Beroun | 12.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster