..: Trasa vlaku Os 7907 - JŘ 2011 :..
Os 7907
Řazení vlaku: 842  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Protivín   10.35 3
  Heřmaň Neobsazená zastávka x10.40 10.40 
  Putim  10.43 10.44 3
  Písek  10.48 10.49 4
  Písek zastávka x10.52 10.52 
  Písek-Dobešice x10.55 10.55 
  Čížová  10.58 10.59 1
  Vráž u Písku  11.06 11.06 2
  Dolní Ostrovec Neobsazená zastávka x11.10 11.10 
  Smetanova Lhota Neobsazená zastávka x11.14 11.14 
  Čimelice  11.17 11.18 2
  Horní Nerestce Neobsazená zastávka x11.22 11.22 
  Mirovice  11.25 11.27 2
  Myslín Neobsazená zastávka x11.30 11.30 
  Dobrá Voda u Březnice Neobsazená zastávka x11.34 11.34 
  Březnice  11.38 11.43 1/3
  Tochovice  11.48 11.49 2
  Ostrov u Tochovic Neobsazená zastávka x11.53 11.53 
  Milín  11.57 12.00 2
  Příbram  12.07 12.09 3
  Bratkovice  12.15 12.16 1
  Jince  12.22 12.23 3
  Rejkovice Neobsazená zastávka x12.27 12.27 
  Lochovice  12.33 12.36 2
  Libomyšl Neobsazená zastávka x12.40 12.40 
  Zdice  12.45 12.46 2
  Králův Dvůr-Popovice Neobsazená zastávka x12.50 12.50 
  Králův Dvůr x12.52 12.52 
  Beroun  12.56  2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2014 ŽelPage - Webmaster