Os 7903 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 5.49 | 3 | |||
Modlešovice | x | 5.53 | 5.53 | ||
Čejetice | 5.56 | 5.56 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | x | 5.59 | 5.59 | ||
Ražice | 6.03 | 6.06 | 3 | ||
Putim | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Písek | 6.15 | 6.17 | 5 | ||
Písek zastávka | x | 6.20 | 6.20 | ||
Písek-Dobešice | x | 6.23 | 6.23 | ||
Čížová | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Vráž u Písku | 6.33 | 6.37 | 1 | ||
Dolní Ostrovec | x | 6.40 | 6.40 | ||
Smetanova Lhota | x | 6.45 | 6.45 | ||
Čimelice | 6.48 | 6.48 | 2 | ||
Horní Nerestce | x | 6.52 | 6.52 | ||
Mirovice | 6.55 | 6.57 | 3 | ||
Myslín | x | 7.00 | 7.00 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 7.04 | 7.04 | ||
Březnice | 7.08 | 7.17 | 1/3 | ||
Tochovice | 7.22 | 7.23 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 7.27 | 7.27 | ||
Milín | 7.31 | 7.32 | 3 | ||
Příbram | 7.39 | 7.48 | 2 | ||
Bratkovice | 7.54 | 7.54 | 1 | ||
Jince | 8.00 | 8.01 | 3 | ||
Rejkovice | x | 8.06 | 8.06 | ||
Lochovice | 8.11 | 8.12 | 3 | ||
Libomyšl | x | 8.17 | 8.17 | ||
Zdice | 8.22 | 8.24 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 8.28 | 8.28 | ||
Králův Dvůr | x | 8.30 | 8.30 | ||
Beroun | 8.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci