Os 7428 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.08 | 4z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 21.10 | 21.12 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 21.14 | 21.15 | |||
Vejprnice | 21.20 | 21.21 | 3 | ||
Tlučná | 21.24 | 21.25 | |||
Nýřany | 21.28 | 21.29 | 2 | ||
Zbůch | 21.33 | 21.34 | |||
Chotěšov u Stoda | 21.38 | 21.38 | |||
Stod | 21.42 | 21.43 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 21.46 | 21.47 | |||
Holýšov | 21.52 | 21.53 | 3 | ||
Dolní Kamenice | 21.56 | 21.56 | |||
Staňkov | 22.01 | 22.02 | 2 | ||
Osvračín | 22.06 | 22.07 | |||
Blížejov | 22.11 | 22.12 | 3 | ||
Milavče | 22.17 | 22.17 | |||
Domažlice | 22.25 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci