Os 7070 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 8.12 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 8.24 | 8.25 | |||
Odb Chomutov město | 8.28 | 8.29 | |||
Chomutov | 8.32 | 8.34 | 4 | ||
Málkov | 8.40 | 8.40 | |||
Kadaň-Prunéřov | 8.45 | 8.46 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 8.51 | 9.00 | 1 | ||
Kotvina | 9.04 | 9.04 | |||
Perštejn | 9.08 | 9.08 | 1 | ||
Boč | 9.11 | 9.12 | |||
Stráž nad Ohří | 9.15 | 9.16 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 9.21 | 9.22 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 9.28 | 9.29 | 3 | ||
Hájek | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Dalovice | 9.41 | 9.41 | 4 | ||
Karlovy Vary | 9.45 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci