Os 6845/4 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 6.39 | 6 | |||
Odb Chomutov město | 6.41 | 6.42 | |||
Jirkov zastávka | 6.45 | 6.46 | |||
Třebušice | 6.55 | 6.56 | 1 | ||
Most | 7.02 | 7.04 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 7.08 | 7.09 | |||
Bílina kyselka | 7.12 | 7.13 | |||
Bílina | 7.15 | 7.16 | 1 | ||
Chotějovice | 7.18 | 7.19 | |||
Želénky | 7.21 | 7.22 | |||
Duchcov | 7.24 | 7.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 7.28 | 7.29 | 2 | ||
Řetenice | 7.32 | 7.33 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 7.36 | 7.37 | 2 | ||
Proboštov | 7.39 | 7.40 | |||
Bohosudov | 7.43 | 7.44 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 7.55 | 7.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.58 | 8.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 8.03 | 8.03 | 1 | ||
Neštěmice | 8.05 | 8.06 | |||
Mojžíř | 8.08 | 8.08 | |||
Neštědice | 8.10 | 8.10 | |||
Povrly | 8.12 | 8.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 8.15 | 8.16 | |||
Dobkovice | 8.19 | 8.19 | |||
Choratice | 8.21 | 8.21 | |||
Vilsnice | 8.24 | 8.24 | |||
Děčín hlavní nádraží | 8.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci