Vlak 6708 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 12.57 | 2 | |||
Obrnice | 13.02 | 13.02 | |||
Bečov u Mostu | 13.09 | 13.09 | 2 | ||
Břvany | 13.15 | 13.15 | 2 | ||
Lenešice | 13.21 | 13.22 | 3 | ||
Louny | 13.26 | 13.36 | 3 | ||
Louny střed | x | 13.39 | 13.39 | ||
Louny město | x | 13.41 | 13.41 | ||
Jimlín | x | 13.46 | 13.46 | ||
Opočno u Loun | x | 13.49 | 13.49 | ||
Touchovice u Loun | x | 13.52 | 13.52 | ||
Hřivice | 13.54 | 13.59 | 3 | ||
Konětopy | x | 14.03 | 14.03 | ||
Solopysky | x | 14.09 | 14.09 | ||
Domoušice | 14.16 | 14.17 | 3 | ||
Mutějovice | 14.22 | 14.23 | 2 | ||
Kounov | x | 14.28 | 14.28 | ||
Janov u Rakovníka | x | 14.31 | 14.31 | ||
Svojetín | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Hořesedly | x | 14.40 | 14.40 | ||
Chrášťany | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Rakovník | 14.57 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci