R 670 | |
Řazení vlaku: 362 + 3xB249 + 2xBeer273 + BDhmsee448 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.22 | II | |||
Brno-Královo Pole | 5.32 | 5.33 | 3/2 | ||
Kuřim | 5.40 | 5.41 | 3/2 | ||
Tišnov | 5.49 | 5.50 | 2/2 | ||
Křižanov | 6.11 | 6.12 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 6.30 | 6.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 6.43 | 6.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 6.56 | 6.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 7.12 | 7.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 7.36 | 7.37 | |||
Čáslav | 7.49 | 7.51 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.59 | 8.00 | 2/2 | ||
Kolín | 8.09 | 8.11 | 4 | ||
Praha-Libeň | 8.49 | 8.50 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.57 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci