Os 6621 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.29 | 4 | |||
Děčín východ | 4.32 | 4.33 | 4 | ||
Březiny u Děčína | x | 4.36 | 4.36 | ||
Malá Veleň | x | 4.40 | 4.40 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 4.43 | 4.44 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 4.48 | 4.48 | 3 | ||
Starý Šachov | x | 4.53 | 4.53 | ||
Žandov | x | 4.55 | 4.55 | ||
Horní Police | 4.56 | 4.57 | 2 | ||
Stružnice | 5.01 | 5.01 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 5.07 | 5.07 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.10 | 1/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci